
Сумка з натуральної шкіри. ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО. Шоколад
4 150 ₴
- Під замовлення
- Код: 1-П
Відправка з 16 травня 2026+380 (98) 462-32-94
Катерина Новак- +380 (93) 972-84-40Новак Катерина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натуральна сумка Власного виробництва. Дуже зручна форма. Цікава структура шкіри. Внутрі сумка з пергородкою у вигляді кармана. Ще має додатклвл карман на застібці і ще один невеликий карман.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Плетіння |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴
